Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta36) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
