Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta36) - en to si translation catalogue (27 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Payer
si: ගෙවන්නා

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: more
si: තවත්

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Basic
si: මූලික

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Account
si: ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
