Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta37) - en to bg translation catalogue (58 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Administer
bg: Администрация

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Help
bg: Справка

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Printer-friendly version
bg: Версия за печат

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Под черта

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Filter
bg: Филтър

en: Last access
bg: Последен достъп

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Directory
bg: Директория

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Profile
bg: Профил

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Hours
bg: Часове

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Minutes
bg: Минути

en: Apply
bg: Търси

en: Offline
bg: Офлайн

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Account
bg: Акаунт

en: Joined
bg: Регистриран

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права

en: Demo mode
bg: Тестов режим
