Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta37) - en to km translation catalogue (55 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Help
km: ជំនួយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: term
km: ពាក្យ

en: Printer-friendly version
km: កំណែ​ទ្រង់ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Filter
km: តម្រង

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Role
km: តួនាទី

en: Recent comments
km: មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Logout
km: ចេញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Account
km: គណនី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: Find and manage people interacting with your site.
km: រក​ និង​គ្រប់​គ្រង​មនុស្ស​ដែល​មាន​ទំនាក់​ទំនង​ជាមួយ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ។

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
km: គ្រប់គ្រង​គណនី​អ្នកប្រើ តួនាទី និង​សិទ្ធិ ។
