Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta37) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Register
sl: Registracija

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Help
sl: Pomoč

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Send
sl: Pošlji

en: Basic
sl: Osnovno

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Profile
sl: Profil

en: Logout
sl: Odjava

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: News
sl: Novice

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Account
sl: Račun

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
