Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: People
lo: ຄົນ

en: Account
lo: ບັນຊີ
