Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Register
sl: Registracija

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Login
sl: Prijava

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: User
sl: Uporabnik

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: All
sl: Vsi

en: Never
sl: Nikoli

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Basic
sl: Osnovno

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Profile
sl: Profil

en: Logout
sl: Odjava

en: People
sl: Uporabniki

en: News
sl: Novice

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Account
sl: Račun

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
