Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Кол арын

en: Content
mn: Утка

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Comments
mn: Тайылбырлар

en: Image
mn: Чурук

en: Name
mn: Ат

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: User
mn: Ажыглакчы

en: All
mn: Шупту

en: Never
mn: Кажан-даа евес

en: People
mn: Кижи

en: Account
mn: Бүрүткел бижик
