Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta7) - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Body
ka: ტანი

en: Administer
ka: მართვა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: Never
ka: არასდროს

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -
