Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta7) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Administer
mk: Администрација

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Import
mk: Внесување

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Add @type
mk: Додај @type

en: - All -
mk: - Сите -

[ctx: Sort order]
en: Date
mk: По датум
