Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (51 entries)

en: Home
nn: Heim

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Body
nn: Brødtekst

en: Administer
nn: Administrer

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: User
nn: Brukar

en: Printer-friendly version
nn: Sjå utskriftsvenleg utgåve

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Footer
nn: Botntekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Address
nn: Adresse

en: Other
nn: Andre

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: People
nn: Folk

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Account
nn: Konto

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -

en: Find and manage people interacting with your site.
nn: Finn og handsama folk som brukar nettstaden din.
