Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Body
pl: Treść

en: Administer
pl: Administruj

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Item
pl: Element

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Login
pl: Zaloguj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Miscellaneous settings
pl: Różne ustawienia

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Galleries
pl: Galerie

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Printer-friendly version
pl: Wersja do wydruku

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Never
pl: Nigdy

en: Footer
pl: Stopka

en: Inline
pl: Przed polem

en: Filter
pl: Filtr

en: Normal
pl: Zwykły

en: Address
pl: Adres

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Other
pl: Inne

en: Basic
pl: Podstawowe

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Profile
pl: Profil

en: Street
pl: Ulica

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Validate
pl: Walidacja

en: Pay
pl: Zapłać

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: People
pl: Ludzie

en: Scope
pl: Zasięg

en: Balance
pl: Bilans

en: Street address
pl: Ulica

en: Post Code
pl: Kod pocztowy

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Minutes
pl: Minuty

en: Privacy
pl: Prywatność

en: News
pl: Aktualności

en: Harvest
pl: Zbiór

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Misc
pl: Różne

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Telephone
pl: Telefon

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Family
pl: Rodzina

en: Account
pl: Konto

en: Web page
pl: Strona internetowa

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Portrait
pl: Portret

en: Message body
pl: Treść wiadomości

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Broadcast
pl: Wiadomość do grupy

en: Message subject
pl: Temat wiadomości

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Digest
pl: Streszczenie

en: Listings
pl: Listy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Names
pl: Nazwy

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Import Offers
pl: Import ofert

en: Import Wants
pl: Import potrzeb

en: Days of the week
pl: Dni tygodnia

en: Invalid code
pl: Nieprawidłowy kod

en: Manage content
pl: Zarządzanie zawartością

en: My Account
pl: Moje konto

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Realname pattern
pl: Wzorzec prawdziwej nazwy

en: Raw name
pl: Niesformatowana nazwa

en: The raw login name of the user account, unprocessed by the RealName module.
pl: Niesformatowana nazwa konta użytkownika, nieprzetworzona przez moduł RealName.

en: The real name of the user account.
pl: Prawdziwa nazwa użytkownika konta.

en: Update real name
pl: Zaktualizuj prawdziwą nazwę

en: Provides token-based name displays for users.
pl: Umożliwia wyświetlanie opartych na wzorcach nazw użytkowników.

en: Realname
pl: Prawdziwa nazwa

[ctx: Sort order]
en: Date
pl: Data w kontekście: Kolejność sortowania

en: Master
pl: Główny

en: The user's real name.
pl: Prawdziwa nazwa użytkownika.

en: The user's real name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
pl: Prawdziwa nazwa użytkownika. Filtr ten nie sprawdza czy użytkownik istnieje, natomiast umożliwia dopasowanie częściowe. Nie wykorzystuje automatycznych podpowiedzi.

en: Anything else
pl: Wszystko inne

en: Myself
pl: Ja

en: Private files directory
pl: Katalog plików prywatnych

en: Combine fields filter
pl: Filtr połączonych pól

en: User selection
pl: Wybór użytkownika

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
