Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta7) - en to se translation catalogue (32 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Real name
se: Albma namma

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Logout
se: Logge eret

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Street address
se: Čujuhus

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Account
se: konto

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
