Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta41) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Administer
ky: Башкаруу

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
