Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta41) - en to mn translation catalogue (46 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Administer
mn: Удирдах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Printer-friendly version
mn: Хэвлэх хувилбар

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Send
mn: Илгээх

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: People
mn: Хүмүүс

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
