Community Forge - Hamlets (8.x-1.0-beta41) - en to sq translation catalogue (50 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Administer
sq: Administrimi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Modules
sq: Modulët

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Printer-friendly version
sq: Version i përshtatshëm për printim

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Recipients
sq: Marrës

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Input format
sq: Formati i input

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër

en: Recent comments
sq: Komentet e fundit

en: Profile
sq: Profili

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Account
sq: Profili

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
