CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Transactions
he: פעולות

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Success
he: הצלחה

en: Payment
he: תשלום

en: expired
he: פג תוקף

en: Missing
he: חסר

en: Transaction
he: עסקה

en: User name
he: שם משתמש

en: pending
he: בהמתנה

en: Available
he: זמין
