CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Transactions
ur: لین دین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی
