CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: View
ne: दृश्य

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
