CreditGuard Payment (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Transactions
id: Transaksi

en: Edit
id: Sunting

en: Password
id: Sandi

en: View
id: Lihat

en: Error
id: Kesalahan

en: Created
id: Dibuat

en: Payment
id: Pembayaran

en: Missing
id: Hilang

en: User name
id: Nama pengguna

en: Available
id: Ketersediaan

en: The URL %url is not valid.
id: URL %url tidak valid.
