Chado Light (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը
