Chado Light (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: No
ml: അല്ല

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക
