Chado Light (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: No
ur: نہیں

en: Text
ur: متن

en: Filter
ur: فلٹر

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں
