Chado Light (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Issue
ca: Edició

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Filter
ca: Filtra

en: Term
ca: Terme

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Does not contain
ca: No conté

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Volume
ca: Volum

en: Terms
ca: Termes

en: Ignore
ca: Ignora

en: Operator
ca: Operador

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Max
ca: Màx

en: Relationships
ca: Relacions

en: Publisher
ca: Editor

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Publications
ca: Publicacions

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Publication
ca: Publicació

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Properties
ca: Propietats

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: Only
ca: Només

en: Numeric
ca: Numèric

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
ca: Una data en qualsevol dels formats llegibles per una màquina. És preferit el CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Is between
ca: Està entre

en: Is not between
ca: No està entre

en: Min
ca: Mínim

en: Contains any word
ca: Conté qualsevol paraula

en: Contains all words
ca: Conté totes les paraules

en: Does not start with
ca: No comença amb

en: Does not end with
ca: No acaba amb

en: Length is shorter than
ca: La llargada és menor que

en: Length is longer than
ca: La llargada és major que

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Display:
ca: Mostra:
