Chado Light (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Contains
ne: समावेश

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु
