Chahmirian (1.0.2-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: Ice
gu: બરફ
