Chahmirian (1.0.2-beta2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Text color
ca: Color del text

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Services
ca: Serveis

en: Values
ca: Valors

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: Blue Lagoon (default)
ca: Llacuna blava (predeterminat)

en: wide
ca: ample

en: Slate
ca: Pissarra

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera

en: Header background bottom
ca: Fons inferior de la capçalera

en: First page
ca: Primera pàgina

en: narrow
ca: estret

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
