Chahmirian (1.0.2-beta2) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Statistics
da: Statistik

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: General
da: Generelt

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Link color
da: Linkfarve

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Values
da: Værdier

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: About
da: Om

en: Sidebar Left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar Right
da: Højre sidepanel

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: mobile
da: mobil

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Blue Lagoon (default)
da: Blue Lagoon (standard)

en: wide
da: bred

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Main background
da: Baggrund

en: Sidebar background
da: Sidebar baggrund

en: Sidebar borders
da: Sidebar rammer

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Title and slogan
da: Titel og slogan

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is

en: Last page
da: Sidste side

en: Header background top
da: Sidehovede baggrund top

en: Header background bottom
da: Sidehovede baggrund bund

en: First page
da: Første side

en: narrow
da: smal

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
