Chahmirian (1.0.2-beta2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
