Chahmirian (1.0.2-beta2) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Statistics
nl: Statistieken

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: General
nl: Algemeen

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Services
nl: Diensten

en: Values
nl: Waarden

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: Blue Lagoon (default)
nl: Blue Lagoon (standaard)

en: wide
nl: breed

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: Social
nl: Sociaal

en: Theme Color
nl: Themakleur

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant

en: Header background bottom
nl: Achtergrond kop onderkant

en: First page
nl: Eerste pagina

en: narrow
nl: smal

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
