Chahmirian (1.0.2-beta2) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Statistics
ru: Статистика

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: General
ru: Общий

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Features
ru: Особенности

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Services
ru: Службы

en: Values
ru: Значения

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: About
ru: Информация

en: Sidebar Left
ru: Левая боковая панель

en: Sidebar Right
ru: Правая боковая панель

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: mobile
ru: Мобильный

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Blue Lagoon (default)
ru: Голубая лагуна (по умолчанию)

en: wide
ru: широкий

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Sidebar borders
ru: Рамка боковой панели

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Ice
ru: Лёд

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Header background top
ru: Верхняя часть фона шапки страницы

en: Header background bottom
ru: Нижняя часть фона шапки страницы

en: First page
ru: Первая страница

en: narrow
ru: узкий

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
