Champion (8.x-3.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Picture
ne: तस्विर

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
