Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Overview Title
ml: അവലോകന തലക്കെട്ട്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
