Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Overview Title
hu: Áttekintő oldal címe

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Summary
hu: Összegzés

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Off
hu: Ki

en: Heading
hu: Főcím

en: Desc
hu: Csökk

en: Filters
hu: Szűrők

en: Level
hu: Szint

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Topic
hu: Témakör

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Classes
hu: Osztályok

en: About
hu: Leírás

en: Element
hu: HTML elem

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
