Champions Blog Core (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Overview Title
uk: Заголовок огляду

en: Comments
uk: Коментарі

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Summary
uk: Резюме

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Off
uk: Вимкнено

en: Heading
uk: Заголовок

en: Desc
uk: Спад

en: Banner
uk: Банер

en: Filters
uk: Фільтри

en: Level
uk: Рівень

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Topic
uk: Тема

en: Image Caption
uk: Опис зображення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Classes
uk: Класи

en: About
uk: Про модуль

en: Element
uk: Елемент

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
