Password Separate Form (8.x-1.0-alpha0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Password
az: Parol

en: Roles
az: Rollar

en: Log in
az: Loqin

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
az: İstifadəçi %name %timestamp zamanı birdəfəlik giriş linkindən istifadə etdi.

en: Set password
az: Parol təyin edin

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.

en: This login can be used only once.
az: Bu giriş yalnız bir dəfə istifadə edilə bilər.
