Password Separate Form (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Password
is: Lykilorð

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Reset password
is: Endursetja lykilorð

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
is: Notandinn %name notaði einnota innskráningartengil hér þann %timestamp.

en: This login can be used only once.
is: Þessa innskráningu er aðeins hægt að nota einu sinni.
