Password Separate Form (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Password
uk: Пароль

en: Log in
uk: Вхід

en: User Management
uk: Керування Користувачами

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: Change Password
uk: Зміна паролю

en: Set password
uk: Встановити пароль

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
uk: Щоб змінити поточний пароль користувача, введіть новий пароль в обидва поля.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, час дії якого вичерпався. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: This login can be used only once.
uk: Це ім'я для входу може бути використане лише один раз.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
uk: Одноразове посилання для входу, на яке ви натиснули, є недійсне.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
uk: Ви щойно використали одноразове посилання на вхід. Використовувати це посилання повторно немає необхідності. Прохання змінити пароль.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
uk: <p>Це одноразове посилання на вхід для користувача %user_name і воно буде діяти до %expiration_date.</p><p>Натисніть на кнопку аби увійти на сайт і змініти пароль.</p>

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, котре або вже було використано, або вже недійсне. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: <p>This is a one-time login for %user_name.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
uk: <p>Це одноразове посилання на вхід для користувача %user_name.</p><p>Натисніть на кнопку аби увійти на сайт і змінити пароль.</p>

en: Your password has been changed.
uk: Пароль було змінено.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">log out</a> and try using the link again.
uk: Інший користувач (%other_user) вже увійшов на сайт з цього компьютера, а ви намагаєтесь використати одноразове посилання для користувача %resetting_user. Будь ласка, <a href=":logout">здійсніть вихід</a> і спробуйте перейти за посиланням ще раз.
