Password Separate Form (8.x-1.0-alpha0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Password
hu: Jelszó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hu: %name felhasználó egyszer használható bejelentkezési hivatkozást használt (%timestamp).

en: Change Password
hu: Jelszómódosítás

en: Set password
hu: Jelszó beállítása

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hu: A jelszó megváltoztatásához az új jelszót mindkét mezőbe be kell írni.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hu: Az egyszer használatos bejelentkezési hivatkozás lejárt. Az alábbi űrlapon új hivatkozás igényelhető.

en: This login can be used only once.
hu: Ez a belépési mód csak egyszer használható.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hu: Az egyszeri bejelentkezési hivatkozás érvénytelen.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hu: Ez az egyszeri bejelentkezésre feljogosító hivatkozás fel lett használva, így ez többé nem használható. Javasolt most egy jelszót beállítani ehhez a felhasználói fiókhoz.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
hu: Az egyszeri bejelentkezési hivatkozás már fel lett használva, vagy érvényessége lejárt. Az alábbi űrlapon új hivatkozás igényelhető.

en: Current password
hu: Jelenlegi jelszó

en: <p>This is a one-time login for %user_name.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
hu: <p>Ez egy egyszer használható belépési mód %user_name részére.</p><p>Az alábbi gombra kattintva lehet a webhelyre bejelentkezni és a jelszót megváltoztatni.</p>

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">log out</a> and try using the link again.
hu: %resetting_user felhasználó a kibocsátott egyszeri beléptető hivatkozást nem használhatja, mert a számítógépről egy másik felhasználó (%other_user) már bejelentkezett a webhelyre. <a href=":logout">Kijelentkezés</a> után a belépés a hivatkozáson keresztül újrapróbálható.
