Change Requests (2.0.11) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: none
lt: joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: n/a
lt: n/d

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: status
lt: būsena

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Log message
lt: Log žinutė

en: active
lt: aktyvus

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: description
lt: aprašymas

en: text
lt: tekstas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Changed
lt: Pakeista

en: New
lt: Naujas

en: summary
lt: suvestinė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
