Change Requests (2.0.2) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: title
ar: عنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: none
ar: لا شيء

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: status
ar: الحالة

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Url
ar: المسار

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: active
ar: نشط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Anonymous
ar: مجهول

en: text
ar: نص

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: UUID
ar: المعرف UUID
