Change Requests (2.0.4) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Anonymous
ur: گمنام

en: @time ago
ur: @time قبل
