Change Requests (2.1.0) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: none
he: ללא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Text
he: טקסט

en: n/a
he: -ללא-

en: Content type
he: סוג תוכן

en: status
he: מצב

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Url
he: כתובת url

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: active
he: פעיל

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Anonymous
he: אנונימי

en: description
he: תיאור

en: text
he: טקסט

en: @time ago
he: לפני @time

en: body
he: גוף

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: New
he: חדש

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Image style
he: סגנון תמונה
