Charts (5.1.0) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Display
az: Monitor

en: Layout
az: Şablon

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Maximum
az: Maksimum

en: Month
az: Ay

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Radios
az: Radiolar

en: Not defined
az: Müəyyən edilməyib

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Bundle
az: Paket

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
