Charts (8.x-3.4) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Display
cs: Zobrazit

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Area
cs: Oblast

en: Bottom
cs: Dole

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Line
cs: Řádek

en: Week
cs: Týden

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color
cs: Barvy

en: Months
cs: Měsíce

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Charts
cs: Grafy

en: Examples
cs: Příklady

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: Not defined
cs: Není definováno

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Grouping field
cs: Seskupení dle pole

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
