Charts (8.x-3.4) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Categories
eu: Kategoriak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Top
eu: Goian

en: Display
eu: Bistaratu

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Bottom
eu: Behean

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Week
eu: Astea

en: Color
eu: Kolore

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Charts
eu: Grafikoak

en: Examples
eu: Adibideak

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Column
eu: Zutabe

en: Speed
eu: Abiadura

en: Not defined
eu: Ez dago definituta

en: Multiple displays
eu: Pantaila multipleak

en: Grouping field
eu: Zutabe taldekatu
