Charts (8.x-3.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Categories
is: Bólkar

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Default
is: Standard

en: Color
is: Litur

en: About
is: Um
