Charts (8.x-3.4) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Categories
is: Flokkar

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Top
is: Toppur

en: Display
is: Sýna

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Area
is: Svæði

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Week
is: Vika

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Examples
is: Dæmi

en: About
is: Um

en: Column
is: Dálkur
