Charts (8.x-3.4) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Color
ml: നിറം

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
