Charts (8.x-3.4) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Display
mn: Харуулах

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
